اطلاعیه‌ها

در نظرسنجی سالانه مرکز رستا شرکت کنید

Friday, November 13, 2015
پرسشنامه زیر با هدف ارزیابی فعالیت‌های مرکز رستا توسط یک مشاور کیفی که به صورت مستقل فعالیت‎های مرکز رستا را ارزیابی می کند، طراحی شده است. 
 
هدف از انجام این نظرسنجی، بررسی و تحلیل تجربه شما از فعالیت‌های این مرکز و سنجش تاثیر دوره‌های آموزشی و دو وب سایت پلاک ۵ و رستا و تاثیر آن بر زندگی شخصی، خانوادگی، اجتماعی و حرفه‌ای شما است. همچنین برآنیم تا با بررسی اطلاعاتی که شما در اختیار ما می‌گذارید، راه‌هایی برای بهبود خدمات این مرکزشناسایی کنیم.
 
نتایج این بررسی برای تقویت برنامه‌های مرکز رستا و نیز برنامه‌‌ریزی فعالیت‌های آینده بر اساس ترجیحات و نیاز‌های کاربران استفاده خواهد شد. دقت شما در پاسخگویی به سئوالات و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و تجربیاتتان کمک بزرگی به فرآیند ارزیابی مرکز خواهد کرد. در نظر داشته باشید که نتایج این نظرسنجی به صورت یک مجموعه و بدون درج نام پاسخ دهندگان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و اطلاعات شخصی شما در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت. پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم. برای قدردانی از زمان و انرژی که کاربران رستا برای تکمیل این پرسشنامه اختصاص می‌دهند، به ده نفر ازافرادی که به قید قرعه انتخاب خواهند شد، دوجلسه مشاوره رایگان اختصاص داده می‌شود. فرصت تکمیل این نظرسنجی تا پایان وقت اداری روز۲۰ آذرماه می‌باشد. 
 
اگر سئوالی در مورد این پرسشنامه دارید، لطفا با این ایمیل مکاتبه کنید:
برای دسترسی به سوالات نظرسنجی، >>اینجا<< را فشار دهید.